1414/137
Bertel Thorvaldsen, efter, 19. årh.
Buste forestillende Georgiana Elizabeth Russell. Usigneret. Skulptur af gips. H. 101.
Afslag og mærker. Fremstår med alders- og brugsslitage. Reparation ved hals.
Ældre malerier og møbler, 31. marts 2014
Vurdering
Hammerslag
13 bud