2340/617
Carl Vilhelm Nielsen (f. Slagelse 1890, d. København 1961)
En and og en liggende kronhind. Sign. C.V.N. Patineret bronze. L. 20 og 26. (2)
Brugsslitage.
Moderne kunst og design, 3. oktober 2023
Vurdering
Hammerslag
15 bud