2431/681
Sven Dalsgaard (f. Randers 1914, d. sst. 1999)
“Sven Dalsgaards Beautybox” 1969. Usign. Vinylplader. Dia. 17. (2)
Proveniens: Gunna Munkvads samling.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Vurdering