2431/​754

Verner Birksholm

Sofabord af teak, fold- og drejbar top. Udført hos Snedkermester Verner Birksholm. H. 36/37. L. 70/96. B. 50/70.

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker, hak og skjolder. Varmemærker på top. Mindre afslag ved en samling på undersiden.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?