2202/543
Kasper Eistrup (f. Skovshoved 1973)
Portræt af Daniel Johnston. Sign. Kasper Eistrup 2009, 26/150. Litografi i farver. Bladstørrelse 72 × 54.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 11. januar 2022
Vurdering
Hammerslag
11 bud