2431/​904

Dansk snedkermester

Bænk af mahogni. Sæde betrukket med lyst uld. Udført 1930érne. L. 93.

Stand

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.

Eftersyn
Fra i Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vur­dering

6.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?