2431/904
Dansk snedkermester
Bænk af mahogni. Sæde betrukket med lyst uld. Udført 1930érne. L. 93.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Eftersyn
I
Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
836964 |