1831/103
Edvard Saltoft (f. København 1883, d. sst. 1939)
Barneportræt. Sign. Saltoft. Litografisk tryk. Trykmål 29×26.
Papiret er gulnet.
Ældre malerier og møbler, 30. juli 2018
Vurdering
Hammerslag