2203/44
Kaminniche af gips i form af musling. 19. årh. H. 67. B. 107. D. 24.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre revner og afslag.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. januar 2022
Vurdering
Hammerslag