2431/899
Dansk møbeldesign
Skænk af eg, front med tre skuffer og to døre med greb og beslag af metal. 1970'erne. H. 67. B. 160. D. 44.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Fra
i
Vurdering