2426/697
Tom Anholt (f. 1987)
“After Hour”, 2013. Sign. og dateret med titel på bagsiden. Mixed media på lærred. 50×60.
Håndteringsmærker og ridser/stødmærker. Overfladen fremstår skrøbelig/klistret med strukturelle aftegninger i overfladen fra forkert pakning bobleplast.
Vurdering
Hammerslag
1051335 |