328/34
Robert Dudley Best (f. 1892, d. 1984)
“BL1”. Bordlampe med justérbar arm af forkromet stål, sortlakeret fod og justérbar skærm. Udført hos Bestlite. H. 48.
Almindelig brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Nogle ridser og mærker.
Tvangssalg, 1. maj 2024
Vurdering
Hammerslag
31 bud