1323/705
J. Resen Steenstrup (f. Stubbekøbing 1868, d. København 1921)
Landskab med storgård, Valstedgaard. Sign. monogram 1905. Olie på lærred. 64×110.
Moderne kunst og design, 4. juni 2013
Vurdering
Hammerslag