2424/661
Hans Voigt Steffensen (f. København 1941)
Landskab. Sign. H. Voigt Steffensen 76. Gouache på papir. Bladstørrelse 25×28.
Små krakeleringer. Undersøgt i ramme.
Bemærk venligst: Rettet fra olie til gouache på papir den 5. juni.
Moderne kunst og design, 11. juni 2024
Vurdering
Hammerslag