2439/1591
Serveringsbakke af sterlingsølv med opadvendte hanke, godroneret kant. 20. årh. Vægt 1320 g. L. 47 cm.
Dette emne handles i fuldmoms
Fremstår med alders- og brugsslitage. Vipper, med gravering i bunden.
Vurdering
Hammerslag
26 bud