2431/683
Sigurd Swane (f. København 1879, d. Plejerup 1973)
“Pinseliljer”. Sign. SSw Maj 1906. Olie på masonit. 40×48.
Original stand.
Vurdering
10 bud
1079396 | ||
99716 (Autobud) | ||
1079396 | ||
99716 (Autobud) | ||
1079396 | ||
99716 | ||
848347 (Autobud) | ||
99716 | ||
848347 | ||
1079396 |