2431/916
Dansk design
Stort skønvirkespejl af patineret messing med “bølle” ornamentik. Udført ca. 1900. H. 50. B. 112.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Spejlfelt med aflejringer.
Vurdering
927589 |