2332/652
Kasper Eistrup (f. Skovshoved 1973)
“Relax”. Usign. Litografi i farver. Bladstørrelse 26×38. Uindrammet.
Enkelte håndteringsmærker samt en fold i midten af papiret.
Moderne kunst og design, 8. august 2023
Vurdering
Hammerslag
33 bud