2420/579
Claus Bolby (f. 1944)
“Præstekraven”. Cylinderformet pendel af børstet aluminium med klare akrylplader. Udført hos Cebo. H. 29. Diam. 40.
Almindelig brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 14. maj 2024
Vurdering
Hammerslag