2407/575
Wiliam Skotte Olsen (f. 1945, d. København 2005)
Figurer. Sign. WSO 80. Olie på lærred. 64×78.
Original stand. Enkel fold i øverste højre hjørne.
Moderne kunst og design, 13. februar 2024
Vurdering
Hammerslag