1426/14
Victoriansk tilt-top table af mahogni, firpasfod med hjul. England, 19.årh.s anden halvdel. H. 75 L. 144 B. 102.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Bordplade med kraftig patinering.
Ældre malerier og møbler, 23. juni 2014
Vurdering
Hammerslag