Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)
Syv kompositioner. Alle sign. og dateret. Akvarel på papir. Bladstørrelse fra 25×18 til 24×17. Uindrammet. (7)
Mindre folder og håndteringsmærker.
19 bud
919998 | ||
1078510 (Autobud) | ||
919998 | ||
1078510 | ||
830118 (Autobud) | ||
1078510 | ||
830118 (Autobud) | ||
1078510 | ||
830118 (Autobud) | ||
1078510 | ||
830118 (Autobud) | ||
1078510 | ||
830118 (Autobud) | ||
1078510 | ||
830118 (Autobud) | ||
1078510 | ||
830118 | ||
576 | ||
808206 |