2431/​902

Dansk snedkermester

Skænk/disk af eg. Top ilagt patineret skind. Front med 15 skuffer. Greb af metal. H. 91. B. 161. D. 52.

Nøgle medfølger.

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og hak. Senere ilagt skind. En side med mindre skruehul.

Fra i Lyngby
Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?