2424/820
Ib Braun (f. Hvidovre 1933, d. Greve 2003)
Uden titel. Sign. Braun. Bronze og granit. H. 25. B. 20.
Mindre overflade ridser.
Moderne kunst og design, 11. juni 2024
Vurdering
Hammerslag