2444/​41

Dansk Louis XVI spejl i ramme af senere forgyldt og patineret træ. 18. årh.s slutning. H. 103. B. 48

Restaureret. Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?