2423/59
Et par svenske kommoder af bemalet træ. Gustaviansk form, 20. årh. H. 83. B. 110. D. 46. (2)
Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. juni 2024
Vurdering
Hammerslag