2331/198
Xu Feng, 19/20. årh.
Kinesisk scroll. To kvinder i haveeksteriør. Seglsigneret. Gouache på silke. Billedefelt 60×25 cm.
Aldersrelaterede spor. Enkelte foldemærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 31. juli 2023
Vurdering
Hammerslag
11 bud