2413/556
Kai Nielsen (f. Svendborg 1882, d. København 1924)
Legende dreng. Sign. Kai N. Stemplet L. Rasmussen, København. Poleret bronze på en base af træ. H. inkl. base 16.
Original stand.
Moderne kunst og design, 26. marts 2024
Vurdering
Hammerslag
34 bud