Foto endnu ikke klar
884/714
Kathrine Ærtebjerg (f. Sorø 1969)
Uden titel. Sign. K.Æ. 06. Akvarel på papir. Bladstørrelse 38×52
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier, skulpturer og grafik, 6. marts 2019
Vurdering
Hammerslag