2320/679
Alexander Tillegreen (f. København 1991)
“Hyperborea”. Sign. på bagsiden Alexander Tillegreen 2015 med titel. Olie på lærred. 117×95. Uindrammet.
Original stand.
Moderne kunst og design, 16. maj 2023
Vurdering
Hammerslag