2425/5
Fransk bureau plat af mahogni i François Linke stil, plade med brung læder, beslag af patineret bronze. 19. årh.s slutning. H. 76. L. 130. D. 76.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Vurdering
Hammerslag