2437/​281

Kinesisk pagodeformet lanterne af træ og rispapir. 20. årh. H. 50.

Fremstår med let alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

I Aarhus
Vur­dering

2.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?