2431/​753

Verner Birksholm

Spisebord med stel eg. Skydbar top og opklappelig plade af teak. Udført hos snedkermester Verner Birksholm. H. 72,5. L. 160/210. B. 84.

Pæn restaureret stand. Brugspatina, herunder ridser og mærker.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

829072 3.000 DKK