2431/752
“Dan”. Sæt på fire spisebordsstole af bejdset bøg. Sæde og ryg med flet. Udført hos Fritz Hansen. (4)
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker, hak og revner. Løse samlinger. Mindre fletdefekter.
Vurdering
898174 | ||
988651 |