2431/753
Verner Birksholm
Spisebord med stel eg. Skydbar top og opklappelig plade af teak. Udført hos snedkermester Verner Birksholm. H. 72,5. L. 160/210. B. 84.
Pæn restaureret stand. Brugspatina, herunder ridser og mærker.
Vurdering
829072 |