Niels Erik Lange (f. New York 1890, d. København 1919)
Opstilling med lyserøde blomster og æbler. Sign. N. E. Lange. Olie på lærred. 65×51.
Mindre afskalninger. Behov for let overfladerensning.
165170 | ||
986813 | ||
803071 | ||
816943 | ||
803071 |