2431/​628

Axel P. Jensen (f. Kerteminde 1885, d. Virum 1972)

Opstilling med blomster og frugter. Sign. Axel P.J. Olie på lærred. 80×100.

Behov for let overfladerensning. Misfarvninger.

I Lyngby
Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

23 bud

843521 3.200 DKK
853301 (Autobud) 3.000 DKK
843521 3.000 DKK
853301 (Autobud) 2.900 DKK
843521 2.800 DKK
853301 (Autobud) 2.700 DKK
843521 2.600 DKK
853301 (Autobud) 2.500 DKK
843521 2.400 DKK
853301 (Autobud) 2.300 DKK
843521 2.200 DKK
853301 (Autobud) 2.100 DKK
843521 2.000 DKK
853301 (Autobud) 1.950 DKK
843521 1.900 DKK
853301 (Autobud) 1.850 DKK
843521 1.800 DKK
853301 (Autobud) 1.750 DKK
843521 1.700 DKK
853301 (Autobud) 1.650 DKK
843521 1.600 DKK
853301 1.550 DKK
914016 1.500 DKK