2418/919
Barskab af eg, front med to døre med messinggreb. Indvendig med hylder i døre og spejl. Udført hos C. F. Christensen. H. 99. B. 65. D. 31.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Enkelte mindre finérskader.
Moderne kunst og design, 30. april 2024
Vurdering
Hammerslag
15 bud