2413/562
Pierre Alechinsky (f. Bruxelles 1927)
Komposition. Sign. Alechinsky, 107/120. Litografi og ætsning i farver. Lysmål 62×44.
Papiret er let gulnet. Talrige små fugtpletter. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 26. marts 2024
Vurdering
Hammerslag
19 bud