2442/​277

Fransk bordlampe af delvist forgyldt bronze. Charles Xs form, 19. århs. slutning. H. eksl. montering 48.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Senere fatning og ledning. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

I Aarhus
Vur­dering

3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?