922/49
Baccarat (, Established 1764)
Et par franske prismekroner med burformet stel af forgyldt bronze, behængt med prismer af glas, otte lysarme i to etager monteret til el. Louis XV form, 19. årh.s slutning. H. 138. Diam. 64. (2)
Dette emne handles i fuldmoms
Budfrist
Vurdering
Kommissionsbud
Telefonbud