924/​857

Ulla Brandt

Håndvævet løber af uld i “rölakan” teknik. Blomsterdekor i grønne, brune og hvide nuancer. Sign. UB. Udført 2. halvdel af 20. årh., Sverige. L. 355. B. 87.

Bestil konditionsrapport

Budfrist

Vur­dering

15.000 DKK

Kom­mis­sions­bud

Hvad er et kommissionsbud?