2421/961
Dansk møbeldesign
Lille kommode af palisander. Front med fire skuffer. Udført 1960'erne. H. 70. L. 60. D. 35.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 21. maj 2024
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt