2427/700
Dansk design
To papirkurve af patineret kernelæder. H. 25–29. Diam. 23. (2)
Brugsslitage. Ridser og mærker. Pletter.
Vurdering
10 bud
912094 | ||
1069084 (Autobud) | ||
912094 | ||
1069084 (Autobud) | ||
912094 | ||
1069084 (Autobud) | ||
912094 | ||
1069084 (Autobud) | ||
912094 | ||
1069084 |