2427/​700

Dansk design

To papirkurve af patineret kernelæder. H. 25–29. Diam. 23. (2)

Brugsslitage. Ridser og mærker. Pletter.

I Aarhus
Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

10 bud

912094 2.600 DKK
1069084 (Autobud) 2.500 DKK
912094 2.500 DKK
1069084 (Autobud) 1.800 DKK
912094 1.750 DKK
1069084 (Autobud) 1.200 DKK
912094 1.150 DKK
1069084 (Autobud) 1.100 DKK
912094 1.050 DKK
1069084 1.000 DKK