2424/728
Johannes Hedegaard (f. Helsingør 1915, d. 1999)
Buste af Dronning Margrethe. Sign. Johannes Hedegaard. Halvt glaseret stentøj. H. 28,5.
Almindelig patina.
Moderne kunst og design, 11. juni 2024
Vurdering
Hammerslag
14 bud