2423/1230
S. T. Dupond
Lighter af forgyldt metal. Ca. 4,5×1,2×3,4 cm. Original æske og certifikat medfølger. Herudover medfølger Dunhill lighter af forgyldt metal. L. 5,8–6,5 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Smykker og Fashion, 5. juni 2024
Vurdering
Hammerslag