2412/638
Sven Dalsgaard (f. Randers 1914, d. sst. 1999)
“Text”, 1993. Sign. på bagsiden med titel og datering. Mixed media på krydsfinér. 36×23.
Moderne kunst og design, 19. marts 2024
Vurdering
Hammerslag
12 bud