2425/266
Kinesisk panel af forgyldt træ rigt udskåret med historiske figurer. Sen Qing/Republik. 65×39,5 cm.
Aldersrelaterede spor.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. juni 2024
Vurdering
Hammerslag
15 bud