2042/7642
Martin Bigum (f. København 1966)
“August”. Sign. Martin Bigum 19, 142/175. Litografi i farver. Lysmål 47,5×34.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke. Mint condition.
Samtidskunst, 13. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag