2124/501
Hans Voigt Steffensen (f. København 1941)
“Danserinde”, 2006. Sign. H. Voigt Steffensen; sign., betitlet og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 90×80.
Original stand.
Moderne kunst og design, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag